Kulki gejszy to większa rozkosz dla Ciebie i partnera

Kulki gejszy to znakomity gadżet erotyczny, który zwiększa satysfakcję oraz doznania w trakcie zbliżenia, a ponadto doskonale wzmacnia mięśnie Kegla. Kobiety potrzebują innej stymulacji niż mężczyźni, by pobudzić i przygotować ciało do miłości fizycznej. Wzmocnienie mięśni Kegla, czyli dna miednicy pomoże intensywniej odczuwać przyjemność z seksu. Na sukces udanego zbliżenia ma wpływ nie tylko aparycja, ale również to czy kobieta czuje się pewna siebie, wie czego chce oraz jak wykorzystuje swój seksapil i zdobyte doświadczenie. Dlaczego mięśnie Kegla są tak ważne? Zwrócono już na nie uwagę w średniowiecznej Japonii. A wraz z rozwojem tradycji Gejszy zyskały na popularności. Kulki gejszy umieszczane w pochwie doskonale wzmacniały mięśnie Kegla, co przekładało się na większą rozkosz i silniejsze odczuwanie emocji towarzyszących zbliżeniu. Jednak obecnie nie tylko są wykorzystywane jako gadżet w sypialni, ale także w celach terapeutycznych, gdyż pomagają zwalczać niektóre schorzenia lub ustabilizować części lędźwiowo – biodrowo – miednicznej. Doskonale sprawdzają się w treningu mięśni dna miednicy w przypadku problemów z nietrzymaniem moczu, obniżeniem macicy, tyłozgięciem oraz w dojściu do formy kobietom po przebytej ciąży oraz porodzie. Kulki gejszy wysokiej jakości i dużym wyborze możesz zamówić na www.cukiereczek.pl.

Kulki gejszy, czym są i jak je prawidłowo stosować

Kulki gejszy, czyli waginalne są niewielkich rozmiarów o średnicy kilku centymetrów, wykonanych z różnych materiałów – hipoalergicznego silikonu medycznego, metalu lub innego tworzywa sztucznego. Ich zadaniem jest wzmocnienie mięśni dna miednicy, Kegla. Kulki gejszy występują pojedynczo lub podwójnie, a złączone ze sobą sznurkiem. Popularne modele, w których wnętrzu znajduje się mniejsza, ale o większym ciężarze, w trakcie ruchu kulki gejszy obijają się o siebie, co wprowadza je w drgania. Efektem tych delikatnych drgań jest zacisk mięśni pochwy oraz Kegla. Zwiększając ich elastyczność, wytrzymałość oraz sprawność. Kulki gejszy są proste w użyciu. A umiejscawiamy je tak w pochwie, by kulki przylegały do siebie. Następnie spinamy mięśnie przy wdechu i rozluźniamy przy wydechu. Mięśnie Kegla można ćwiczyć podczas codziennych aktywności, bądź w trakcie gry wstępnej w sypialni. To jak długo je trzymamy zależy od naszych możliwości – może to być od kilku do kilkudziesięciu minut. Po zakończonych ćwiczeniach wyciągane są za pomocą sznurka, wystarczy tylko troszkę mocniej pociągnąć. Kulki gejszy po każdorazowym zastosowaniu powinno się umyć pod bieżącą, ciepłą wodą z lub bez dodatku mydła. Osoby z problemami zdrowotnymi, porodzie lub chcące zastosować je pierwszy raz powinny się wcześniej skonsultować z ginekologiem lub urologiem. Sprawdzone, niezawodne gadżety erotyczne, jak kulki gejszy dostępne są w naszym sklepie www.cukiereczek.pl.

Kulki Gejszy, jakie są dostępne rodzaje?

Ten wyjątkowy produkt dostępny jest na rynku w dwóch rodzajach: progresywne (grawitacyjne) oraz biofeedbackowe. Pierwsze są to kulki Gejszy w postaci ciężarków o okrągłym kształcie i różnej wadze, co umożliwia lepsze dostosowanie obciążenia do własnych możliwości. Jednak należy bardzo uważać aby nie przetrenować się nadmiernie, gdyż może to mieć negatywny efekt dla naszego zdrowia. Dedykowane są one głównie do wzbogacenia naszego życia seksualnego i intensywniejszych doznań. Drugi rodzaj kulek Gejszy przeznaczony jest przede wszystkim do ćwiczenia mięśni dna miednicy. Wewnątrz wypełnione są mniejszą kulką o nieco cięższej masie, a w trakcie wykonywania ruchów – chodzenia, stukają o ścianki zewnętrznej kulki Gejszy. Obijając się o siebie wprowadzają mięśnie Kegla w delikatne drgania, a w rezultacie doprowadzają do ich samowolnych skurczy. Kulki Gejszy to fantastyczne narzędzie stymulujące oraz wzmacniające dla każdej kobiety, zapraszamy na zakupy na www.cukiereczek.pl.