Kulki gejszy to nie tylko wyjątkowy gadżet erotyczny

Kulki gejszy, czyli waginalne są nie tylko świetnym gadżetem erotycznym służącym do odczuwania większej przyjemności podczas stosunku, ale także są doskonałym narzędziem wzmacniającym mięśnie Kegla. Warto poznać lepiej swoje ciało, by mieć intensywniejsze doznania oraz odczuwać większą rozkosz podczas seksu, pokonać bariery oraz zadbać o nasze zdrowie. Mięśnie dna miednicy, zwane mięśniami Kegla powinno się trenować w każdym wielu i nie tylko wtedy kiedy występują problemy zdrowotne, a idealnym narzędziem do tego są właśnie kulki gejszy. Zadaniem tej grupy mięśni jest prawidłowe podtrzymywanie narządów tj. rozrodczych, pęcherza moczowego, jamy brzusznej, przepony oraz odbytu. Ponadto zapewniają one lepszą stabilizację, podporę części biodrowo – lędźwiowo – miednicznej, a także właściwe ciśnienie śródbrzuszne. Mięśnie Kegla zlokalizowane są w obszarach intymnych naszego ciała, czyli kroczu. Jeśli odczuwasz ból okolic intymnych, w tym po porodzie w takcie stosunku lub masz problem z nietrzymaniem moczu odpowiednie ćwiczenia tych mięśni pomogą Ci odzyskać komfort życia oraz złagodzić dolegliwości. Na złą pracę mięśni Kegla ma bardzo duży wpływ długotrwały, siedzący tryb życia, nieprawidłowa praca mięśni brzucha oraz oddech, intensywny wysiłek fizyczny, wady postawy. Mogą być one także osłabione ciążą, porodem, przekwitaniem. Systematyczne ćwiczenia z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi, jak kulki Gejszy doskonale je wzmocnią. Co ułatwi nam nie tylko codzienne funkcjonowanie, ale także udany seks. Doskonałej jakości, sprawdzone o dużym wyborze kulki Gejszy kupisz na www.cukiereczek.pl.

Jak działają kulki Gejszy?

Kulki gejszy pomagają w ćwiczeniu mięśni dna miednicy, Kegla. Dlatego wzmocnienie ich jest bardzo ważne nie tylko po to by mieć lepsze, intensywniejsze doznania podczas seksu, ale także pozwala rozwiązać takie problemy zdrowotne, jak ból w okolicach intymnych lub nietrzymanie moczu. Wielu lekarzy ginekologów oraz seksuologów zaleca ogólny trening mięśni Kegla oparty na ich wzmocnieniu odpowiednimi ćwiczeniami, z wykorzystaniem właśnie takich narzędzi, jak kulki gejszy. Przede wszystkim muszą być one wykonywane prawidłowo oraz systematycznie. Ćwiczenia mięśni dna miednicy oparte są na ich zaciskaniu, bez zaangażowania mięśni pośladków, oraz brzucha. Ponadto pamiętajmy o ich napinaniu przy normalnym oddechu. Nie możemy ich wykonywać w trakcie oddawania moczu. Działa to następująco – z wdechem kurczymy mięśnie, a z wydechem rozkurczami i tak ćwiczymy kilkanaście minut dziennie. Możemy je robić w każdym miejscu i podczas każdej aktywności – w sklepie na zakupach, jadąc do lub z pracy, sprzątając itd. Oczywiści z czasem możemy zwiększyć długość ćwiczeń. Inną sprawdzoną techniką jest pulsacyjne napinanie mięśni Kegla. Trenować je możemy sami lub z pomocą różnego rodzaju urządzeń. Kulki gejszy są gadżetem idealnym do wzmocnienia tego typu mięśni. Występują one w wersji pojedynczej lub podwójnej. Kulki gejszy należy wprowadzić do pochwy i trzymać je ok 30 minut. Następnie równomiernie napinamy mięśnie, którym opór stawiany jest właśnie przez kulki, co ma na celu ich wzmocnienie. Szeroki asortyment gadżetów, w tym kulki Gejszy oferuje sklep www.cukiereczek.pl.

Kulki Gejszy, a kobiecy orgazm

Kobiecy orgazm jest niezwykle przyjemny i bardzo uwielbiany przez płeć piękną. Kulki Gejszy to stymulator, który fantastycznie może spotęgować doznania w czasie seksu, a tym samym przyczynić się do intensywnego orgazmu. Za podniecenie seksualne człowieka odpowiadają hormony, które wpływają także za nasze euforyczne odczucia. Dobrej jakości kulki Gejszy wzmagają i intensyfikują przyjemność z seksu, wybierz swoje ulubione gadżety z oferty naszego sklepu www.cukiereczek.pl.