Dlaczego warto posiadać kulki Gejszy?

Gadżety erotyczne – wibratory, kulki gejszy, bicze itd., według części archeologów były znane już w starożytności. Akcesoria, które miały dostarczać wiele przyjemności w trakcie zbliżeń erotycznych były już dokładnie przedstawiane w opowieściach chińskich epoki Dynastii Ming. A korzystali z nich zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Kulki gejszy, które swoją największą popularność zawdzięczają latom 20 XX w., były umieszczane w pochwie dla lepszej stymulacji lub samozadowolenia. Jednak na przestrzeni wieków były one różnie postrzegane kulturowo oraz obyczajowo. Nic więc dziwnego, że gadżety erotyczne, w tym kulki gejszy wzbudzają mieszane uczucia. Zarówno zainteresowania i ciekawości, jak też niesmaku, wyuzdania czy grzeszności. Seks jest zupełnie naturalnym zjawiskiem oraz jedną z najbardziej kluczowych i fundamentalnych czynności fizjologicznych ludzkiego organizmu. Umożliwia nie tylko przetrwanie naszego gatunku, ale daje także wiele rozkoszy i doznań. Jednym słowem jest nam niezbędny. Ale to co jest naturalne w świecie przyrody, kulturowo zostało sprowadzone do norm, zasad, ram tego co jest dozwolone, a co nie. Ogólnoprzyjęte standardy określają jak mamy postępować w sferze erotycznej, nie uwzględniając naszych pragnień oraz marzeń. Nie mówiąc już o satysfakcji z seksu i całkowitego zaspokojenia. Na szczęście w ostatnich dekadach zaczęło się to zmieniać i coraz częściej mówimy o naszych oczekiwaniach. Głównym zadaniem akcesoriów erotycznych jest odpowiednie pobudzenie partnera w grze wstępnej. Współcześnie różnego typu wibratory, kulki gejszy i inne gadżety stały się popularne, łatwo dostępne oraz bardzo pożądane. A ponadto doskonale zapobiegają nudzie, wzbogacając życie seksualne. Asortyment gadżetów erotycznych, w tym kulki gejszy jest szeroki, dlatego koniecznie zajrzyj na www.cukiereczek.pl, by wybrać te najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

Kulki Gejszy doskonałe na wstydliwe problemy zdrowotne

Przyjęło się, że gadżety erotyczne wykorzystywane w trakcie stosunku to akcesoria, których zadaniem jest spotęgowanie naszej przyjemności, rozkoszy, zadowolenia, zaspokojenie żądzy ciała, bądź zwiększenie seksualnych możliwości partnerów. Jednak mogą mieć one także zastosowanie terapeutyczne. W przypadku takiego produktu, jak kulki gejszy wykorzystać je można przy niektórych wstydliwych problemach zdrowotnych okolic intymnych. Osoby mające kłopoty z nietrzymaniem moczu, obniżeniem się narządów, wypadaniem pęcherza lub macicy, kobiety po porodzie lub chcące utrzymać dobrą kondycję mięśni Kegla, czyli dna miednicy w czasie menopauzy koniecznie powinny z nimi ćwiczyć. Kulki gejszy to kulki waginalne połączone ze sobą sznurkiem umieszczane w pochwie, a wykonane są z bezpiecznych, przetestowanych materiałów. Trzymane przez mięśnie (zacisk z jednoczesnym uniesieniem) pochwy, pomagają je bardzo dobrze wzmocnić. Systematyczne, codzienne ćwiczenia umożliwiają fantastycznie wytrenować mięśnie dna miednicy. A poza tym łatwo je umieścić oraz wyjąć. Wysokiej jakości akcesoria erotyczne, w tym także kulki gejszy oraz szeroki wybór modeli oferuje sklep www.cukiereczek.pl.

Kulki Gejszy dla kogo i jaki rodzaj wybrać?

Kulki gejszy polecane są dla kobiet w każdym przedziale wiekowym. Ale przede wszystkim powinny być one właściwie dobrane pod względem wagi, wielkości oraz czy używamy ich pierwszy raz czy jesteśmy już na bardziej zaawansowanym etapie. Mniejsze, cięższe kulki gejszy polecane są młodym dziewczynom, które nie rodziły dzieci. Osoby mające słabsze mięśnie Kegla powinny zaopatrzyć się w delikatne, większe i lżejsze kulki, natomiast dla pań mających już poważniejsze problemy rekomendowane są pojedyncze, lekkie modele. Do wybory mamy kulki gejszy progresywne (grawitacyjne) oraz biofeedbackowe (wypełnione mniejszą kuleczką, grzechoczącą w trakcie poruszania). Wykonane mogą być one z różnych materiałów – silikonu medycznego, metalu, szkła, tworzywa ABS. Kulki gejszy dopasowane do Twoich potrzeb zamówisz na www.cukiereczek.pl.